Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Ceramika Antypoślizgowe Terakota


Kolor: Brązowy, Beżowy, Biały Antypoślizgowe: R10/B Material: Ceramika Kostka: 25x25mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30,2x33cm Mata: 0,10m² Grubość: 6mm Charakterystyka: Antypoślizgowy, Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,97 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

23,38 zł* na Arkusz

Treść: 0.099 Metry kwadratowe (236,16 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33183m

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.099
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Ta mozaika ceramiczna w kolorze białym, beżowym i terakotowym jest idealna do kreatywnego projektowania i dekoracyjnych okładzin ściennych, dzięki czemu możliwe są indywidualne opcje projektowania w łazienkach, kuchniach, salonach, basenach, na słupach i w strefie wellness.

Jest przyklejony do siatki, dzięki czemu można go indywidualnie obrabiać i ciąć.

Mozaika ceramiczna w kolorze białym, beżowym i terakotowym o matowej powierzchni ma wymiar maty 33x30,2cm i kamień o wymiarach 25x25mm. Grubość poszczególnych kamieni wynosi 0,6 cm.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.