Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Deepstone Kamień Naturalny Stal Nierdzewna Szary 3D


Kolor: Szary, Srebrny Material: Kamien Naturalny, Marmur, Stal Nierdzewna Optyka: 3D-Optyka Kostka: 15x73mm, 15x23mm, 15x48mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Błyszczący, 3D, Strukturalny Płytki / Mata: 31x30cm Mata: 0,093m² Grubość: 8-10mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Podłuzny, Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 2,49 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

51,53 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (554,09 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33734

Nie jest już dostępny

Ponieważ każda płytka i znajdująca się na niej mozaika składają się z bardzo różnych i indywidualnych właściwości materiału i są używane do różnych celów, pojawiają się bardzo różne wymagania dotyczące przycinania płytek mozaikowych, ich układania i ich obróbki. Dotyczy to również płytek mozaikowych Deepstone Natural Stone Stainless Steel Grey 3D. Dlatego szczególnie ważne jest, aby obróbka i układanie tych płytek i mozaiki było wykonywane przez specjalistę, aby później nie doszło do uszkodzenia z powodu niewłaściwej obróbki.

Skład materiału

Kolor tej mozaiki to szaro-srebrny. Płytki mają elastyczny rozmiar pod względem wykończenia powierzchni. Powierzchnia jest matowo szczotkowana. Właściwości materiału składają się z kamienia naturalnego i stali nierdzewnej. Produkt może służyć jako płytka ścienna lub jako mozaika. Format jest prostokątny, a głównym obszarem zastosowania są pomieszczenia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.