Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Malard Zielony


Format: Kwadratowy Kolor: Zielony, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Specjalność: Szkło ekologiczne Kostka: 25x25mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 31,5x31,5cm Mata: 0,099m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,99 kg Ilość: 1

42,39 zł* na Arkusz

Treść: 0.099 Metry kwadratowe (428,18 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34199

W magazynie

Nie jest już dostępny

Kolor: Zielony

Recykling tworzy piękne przedmioty i pomaga tworzyć trwałe i dekoracyjne materiały. Udowodniliśmy to mozaiką szklaną Malard w kolorze zielonym. Płytki są wykonane ze szkła pochodzącego z recyklingu i mają rozmiar kamienia 25 x 25 mm. Stare szkło z recyklingu jest przetwarzane na zgrabne i dekoracyjne płytki i jest dostępne w kolorze czarnym, brązowym, beżowym, szarym, niebieskim i zielonym.

Płytki mają różne wzory i mają grubość 4 mm. Mata ma powierzchnię 0,099 m² i wymiary maty 31,5 x 31 cm. Kwadratowy, matowy kształt ułatwia układanie płytek. Niemniej jednak, aby uzyskać doskonały efekt, mozaiki powinny być układane przez specjalistę. Nawet jeśli płytki są wykonane ze szkła pochodzącego z recyklingu, mają matową powierzchnię. Artykuły z serii Malard idealnie nadają się do dodawania dekoracyjnych akcentów do pomieszczenia. Cena podana w sklepie internetowym jest ceną jednostkową za matę. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące właściwości i dostępności produktów, obsługa klienta z przyjemnością pomoże.

Z obsługą klienta można skontaktować się za pośrednictwem telefonicznej gorącej linii, a także chętnie przyjmujemy duże zamówienia. Tam klient może również dowiedzieć się w przybliżeniu, jak długo potrwa żądana dostawa. Dekoracyjne mozaiki z serii Malard przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.