Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Calypso Brązowy


Format: Kwadratowy Kolor: Brązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 30x30mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 31,8x31,8cm Mata: 0,10m² Grubość: 4mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 3mm Waga: 0,89 kg Ilość: 1

68,85 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (688,50 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33159m

W magazynie

Nie jest już dostępny

Kolor: Brązowy

Nowoczesne mozaiki zapewniają relaksujący wygląd na każdej ścianie. Wysokiej jakości szklana mozaika Calypso w kolorze brązowym jest solidna i po wielu latach nadal wygląda tak promiennie, jak pierwszego dnia układania. Dlatego są idealną alternatywą dla tapet i boazerii na ścianę. Atrakcyjna szklana mozaika Calypso ma błyszczącą powierzchnię i dlatego błyszczy w każdym świetle. Dlatego we wszystkich pomieszczeniach, które są wyposażone w mozaikę szklaną Calypso, nowe gry światła w pomieszczeniu wciąż inspirują.

Seria płytek Calypso jest dostępna w różnych kolorach, dzięki czemu płytki te można również układać w kombinacji jako backsplash. Kolorystyczne niuanse przywołują nutę figlarnej elegancji zarówno w nowych, jak i starych budynkach, co zapewnia domową, nowoczesną atmosferę w łazience, kuchni czy sali imprezowej. Szklane mozaiki Calypso w kolorze brązowym są łatwe w układaniu dzięki technologii mesh, dzięki czemu nawet duże pomieszczenie w ciągu kilku godzin rozbłyśnie nowym blaskiem. Wszystkie mozaiki szklane są łatwe w utrzymaniu. Lekki roztwór mydła wystarcza na cały backsplash szklanych płytek, a wszystkie mozaiki znów wyglądają promiennie świeżo.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.