Przejdź do głównej zawartości

Płytki Podłogowe Onyx Optyka Canberra Polerowany 60x120cm


Kolor: Biały Jedna Paczka: 1,44m² Material: Gres Optyka: Marmurowa Optyka Powierzchnia: Polerowany Płytki / Mata: 60x120cm Grubość: 10mm Charakterystyka: Kalibrowane, Oszklony, Nadaje sie do ogrzewania podlogowego, Odporny na mróz Rodzaj Produktu: Płytki Podłogowe Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

224,73 zł* na Paczkę

Treść: 1.44 Metry kwadratowe (156,06 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88819

Nie jest już dostępny

Klasyczny, prosty i jednocześnie stylowy

Tak właśnie prezentują się piękne płytki podłogowe Onyx Look Canberra Polished 60x120 cm, które możesz kupić w najwyższej jakości w naszym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym. W ten sposób kładziesz podwaliny pod wysokiej jakości i stylowy (nowy) projekt swojego pięknego domu. Stylowe płytki podłogowe - które przekonują swoim atrakcyjnym wyglądem, a także wykonaniem i solidnością - są szkliwione i mrozoodporne. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno w różnych pomieszczeniach w mieszkaniu czy domu (a tutaj także do użytku w łazience, czyli w tzw. „Strefie mokrej”) jak i na zewnątrz. Śliczne płytki podłogowe Onyx Oprik Canberra Polished 60x120 cm w klasycznym, ponadczasowym wyglądzie marmuru są wypolerowane i wykonane z wysokiej jakości gresu porcelanowego. Nie tylko świetnie wyglądają - a dzięki luksusowemu marmurowemu wyglądowi spełniają również najwyższe wymagania pod względem stylu i estetyki - okazują się również niezwykle solidne i trwałe. A to oznacza nic innego, jak to, że z pewnością przez bardzo długi czas będziesz mieć wielu przyjaciół dzięki tym pięknym płytkom podłogowym z naszego domu!

Płytki podłogowe Polished Onyx Look Canberra nadają się oczywiście również do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. W dodatku są tak starannie wyskalowane, że zawsze będą „pasować” z pewnością - co do milimetra. Prostokątne płytki podłogowe mają grubość 10 mm i są szkliwione. A ponieważ utrzymane są w klasycznej, ponadczasowej bieli, pasują do (prawie) każdego stylu i (prawie) każdego wyposażenia domu!

Podsumowanie
- Piękne płytki podłogowe najwyższej jakości
- Polerowane, szkliwione i precyzyjnie skalibrowane
- Marmurowy wygląd z „odrobiną luksusu”
- Wymiary: 60 x 120 cm, prostokątny, grubość 10 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.