Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Nizza Cream 25x75cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,5m² Kolor: Beżowy, Kremowa Material: Ceramika, Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Wygląd Drewna Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 25x75cm Grubość: 10mm Charakterystyka: Kalibrowane Nie Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

208,27 zł* na Paczkę

Treść: 1.5 Metry kwadratowe (138,85 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88570

Nie jest już dostępny

Kolor: Kremowa

Oprócz dużego wyboru płytek podłogowych sklep internetowy z płytkami oferuje również płytki ścienne w różnych rozmiarach i wzorach, takie jak błyszcząca płytka ścienna Nice.

Sklep ma gotowe kafelki skalibrowane lub nieskalibrowane. Dzięki naturalnemu i dyskretnemu wzornictwu błyszcząca płytka ścienna Nice w kolorze kremowego drewna nadaje się do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienka, salon czy przedpokój. Błyszcząca płytka ścienna ma błyszczącą i luksusową powierzchnię. Sklep internetowy chętnie udzieli Państwu porad, wzorów płytek lub mozaiki. W celu prawidłowego ułożenia i obróbki płytek należy skonsultować się z lokalnym specjalistą. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe użytkowanie lub instalację.

„Niezwykłe płytki ścienne i podłogowe w gustownych wzorach, kalibrowane lub nie, odpowiednie do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i wymagań – np. płytka ścienna Nice. Dzięki polerowanej powierzchni imitującej drewno, zachwyca naturalnym i dyskretnym wzorem. Odpowiednia płytka ścienna Nice do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, takich jak korytarze, łazienki lub salon.Połyskująca płytka ścienna z błyszczącą powierzchnią nadaje każdemu pomieszczeniu luksusowy charakter.Sklep internetowy z przyjemnością doradzi Ci, które płytki ścienne lub podłogowe wzór mozaiki - sklep również jest pomocny Kto chce płytki ścienne lub podłogowe w specjalnym wzornictwie, w innym Jeśli szukasz rozmiarów i przedziałów cenowych, sklep internetowy jest dla Ciebie odpowiednim miejscem.Wybór płytek jest duży i gwarantuje spełnienie wszystkich życzeń dotyczących płytek. Warto odwiedzić!"

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.