Przejdź do głównej zawartości

FILA Fuganet Fugenreiniger 500 ml


 Cena dotyczy kanistra 2,5 litra

  • Bezkwasowe, delikatne i łagodne czyszczenie wrażliwych wykładzin.
  • Skuteczne szybko.
  • Bardzo produktywny.
  • Kolor: żółtawo-przezroczysty
  • ok. 3-4 dni robocze po otrzymaniu wpłaty

Obszary zastosowania:

  • Do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
  • Na ścianę i podłogę.
  • Do delikatnego usuwania resztek cementu, resztek cementu, osadów wapiennych i brudu z wrażliwych na kwasy powierzchni z kamienia naturalnego, takich jak marmur, trawertyn, marmur Jura, płyty Solnhofer, granit polerowany i chłonny i tym podobne.
  • Do wrażliwych na kwasy pokryć z kamienia sztucznego, takich jak lastryko, aglomarmur i płyty z lanego kamienia.

W przypadku dalszych pytań chętnie Ci pomożemy.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

86,17 zł* na Kawałek

Treść: 0.5 Litr (172,34 zł* / 1 l)
Numer produktu: LZ79599

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba
FILA Fuganet środek do czyszczenia fug 500 ml

Jeden się potyka, upada, szklanka wypełniona płynem rozbija się o podłogę. Odłamki szkła można łatwo podnieść z ziemi. Jeśli jednak podłoga jest wyłożona płytkami, istnieje ryzyko, że rozlane płyny przedostaną się do fug w ciągu kilku sekund. Wtedy wymagany jest dobry środek do czyszczenia fug. Nawet jeśli płytki są płytkami ściennymi lub mozaiką, ten środek do czyszczenia spoin jest w stanie je dokładnie wyczyścić. Ten środek czyszczący nadaje się do łączenia zarówno gresu szlachetnego, jak i glazurowanych płytek ceramicznych. Nie ma znaczenia, czy są to płytki z pojedynczym wypalaniem, czy z podwójnymi. Dzięki tym płytkom ściennym ten środek czyszczący osiąga swój pełny potencjał. Środek czyszczący nie nadaje się do powierzchni porowatych lub woskowanych.

Środek do czyszczenia fug do płytek nie zawiera kwasu ani podchlorynu sodu. Jest środkiem czyszczącym na bazie wody. To również wydziela przyjemny zapach migdałów. Oznacza to, że podczas używania środka czyszczącego nie dochodzi do uszkodzenia płytek i spoin. Dotyczy to również często bardzo drobnych i błyszczących powierzchni mozaiki. Środek do czyszczenia fug jest również łatwy w użyciu. Butelka z rozpylaczem posiada dozownik rozpylacza i jest bardzo wygodna w trzymaniu. Ponieważ ta butelka z rozpylaczem ma ergonomiczny uchwyt. Gwarantuje to, że butelka ze spryskiwaczem pewnie leży w dłoni i nie ślizga się – nawet przy mokrych dłoniach.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.