Przejdź do głównej zawartości

Klej Do Płytek Schönox Q2 RAPID - Elastyczny Klej Do Ceramiki I Drobnej Kamionki (25 Kg)


Material: Ceramika, Gres Obszary Zastosowania: Zewnętrzny Obszar, Obszar Wewnętrzny Rodzaj Produktu: Klej do Płytek

246,38 zł* na Kawałek

Treść: 25 Kilogram (9,86 zł* / 1 kg)
Numer produktu: NOX00006

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba
Klej do płytek Schönox Q2 RAPID jest zgodnie ze swoją nazwą szybkowiążącym klejem elastycznym. 25 kg uniwersalnego kleju nadaje się do stosowania w procesach cienkowarstwowych, a także w procesach średnich. Ponadto klej do płytek Schönox Q2 RAPID może być stosowany do okładzin ceramicznych, cotto, ceramiki / kamionki, kamionki szlachetnej, ręcznie formowanych płytek, takich jak płytki łupane i klinkierowe, a także do kamieni naturalnych, sztucznych i betonowych, które są niewrażliwe na odkształcenia i odbarwienia.

Ponadto szybkowiążący klej nadaje się również do płyt izolacyjnych i dylatacyjnych, które nie są wrażliwe na przebarwienia. Uniwersalny klej może być stosowany do wnętrz, ale także na zewnątrz. Oczekuje się, że czas przydatności do użycia wyniesie około 45 minut (w temperaturze 20 stopni Celsjusza). Należy również zauważyć, że przy stosowaniu uniwersalnego kleju Schönox Q2 wymagana jest temperatura co najmniej 5 stopni Celsjusza, a po podłodze można chodzić ponownie po 3 godzinach. W tym momencie (po ok. 3 godzinach) można również ponownie fugować wewnętrzną podłogę, ale przy stosowaniu kleju do płytek na zewnątrz należy odczekać około 2 dni lub dłużej. Po całkowitym utwardzeniu szybkowiążący klej do płytek Schönox Q2 Rapid jest odporny na działanie temperatur otoczenia od -20 ° C do 80 ° C.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.