Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Marmur Civan Biały Srebrny


Kolor: Szary, Srebrny, Biały Material: Kamien Naturalny, Marmur, Szkło Kostka: 15x48mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący, Polerowany Płytki / Mata: 29,8x30,4cm Mata: 0,091m² Grubość: 6mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Pałeczki Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,37 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

36,81 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (409,00 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33794

Nie jest już dostępny

Płytki mozaikowe z marmuru szklanego Civan białe srebro - pozwalają na kreatywne projektowanie

Płytki można wykorzystać na wiele sposobów do projektowania pomieszczeń i terenów zewnętrznych. Łącząc marmur i szkło w kolorze srebrnym i białym, można uzyskać wspaniałe efekty. Kamień naturalny, z którego wykonane są płytki, prezentuje się ekskluzywnie i wysokiej jakości. Szlachetne płytki lubią również szlachetną, ponadczasową kolorystykę srebra i bieli.


Opcja projektowania z płytkami z marmuru szklanego

Szlachetne płytki emanują dyskretną elegancją. Można je łączyć ze sobą oraz z innymi mozaikami szklanymi. Jeśli chodzi o aranżację, wyobraźnia nie zna granic. Płytki można wykorzystać do dekoracji jako obramowanie, połączyć w artystyczną mozaikę lub po prostu ułożyć w linii prostej. Równie dobrze nadają się do projektowania przestrzeni mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej i miejsc pracy.


Łatwa instalacja i konserwacja

Instalacja nie wymaga specjalnej wiedzy. Przed ułożeniem płytek można wypróbować późniejszy efekt, składając je razem. Ze względu na swój niepowtarzalny wygląd, łatwość pielęgnacji i trwałość, mozaiki stanowią integralną część nowoczesnego wystroju wnętrz. Dzięki płytkom nie ma ograniczeń co do indywidualnego projektowania pomieszczeń. Ponadto płytki można szybko i łatwo czyścić i konserwować bez specjalnych środków czyszczących.

great tile

September 25, 2019 15:33

beautiful tile, excellent value

Parfait

December 20, 2017 09:04

Tout était parfait. Le produit, très beau et facile à poser, et la livraison très rapide.<br>Je recommande vivement ce site.

Oceny 2 z 2

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.