Przejdź do głównej zawartości

Metro Płytki Ścienne Czarny Błyszczący 10x30cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1m² Kolor: Czarny Material: Ceramika Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metro Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 10x30cm Grubość: 8mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie, Oszklony, Naturalna krawędź Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

168,44 zł* na Paczkę

Treść: 1 Metry kwadratowe
Numer produktu: TG19518

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Format płytki: 10x30cm
Kolor: Czarny
Powierzchnia: Błyszczący
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1

Jest inny, uderzający i intensywny. Płytka ścienna Metro jest dostępna w kolorze czarnym, białym, jasnoszarym, szarym, ciemnoszarym i kremowym, zarówno błyszczącym, jak i matowym, i naprawdę przyciąga wzrok. Płytki dostępne są w wymiarach 10x30cm i 10x40cm, grubość 8mm. Istnieją ceramiczne płytki ścienne, które są szkliwione, dzięki czemu uzyskują ogromny połysk.

Ta płytka jest idealna do dodawania pięknych akcentów i nieco odbiegając od konwencjonalnych płytek łazienkowych i kuchennych. Są bez wzoru i mają ładne refleksy świetlne, na przykład, gdy świeci słońce. Można w nią wyposażyć całe ściany, dzięki różnorodnej kolorystyce płytki można w łatwy sposób łączyć ze sobą tworząc w ten sposób ciekawe wzory.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.