Przejdź do głównej zawartości

Metro Płytki Ścienne Czarny Matowy 10x30cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1m² Kolor: Czarny Material: Ceramika Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metro Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 10x30cm Grubość: 8mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie, Oszklony, Naturalna krawędź Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

168,44 zł* na Paczkę

Treść: 1 Metry kwadratowe
Numer produktu: TG19519

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Format płytki: 10x30cm
Kolor: Czarny
Powierzchnia: Matowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1

Cechą szczególną płytek ściennych Metro jest szeroki zakres możliwych zastosowań. Płytki Metro są modnym elementem przyciągającym wzrok nie tylko w łazience, w toalecie dla gości czy w kuchni, ale także w części dziennej, jadalnej czy sypialnej. Zwłaszcza w matowej czerni płytki ścienne zapewniają dekoracyjną powłokę nawet w tych częściach mieszkania, które inaczej wyglądałyby raczej niepozornie. Płytki są wykonane z wysokiej jakości ceramiki, a następnie szkliwione.

Są łatwe w pielęgnacji i mają długą żywotność. W związku z tym pozostałości brudu, na przykład wapno, można łatwo usunąć wilgotną szmatką. Ponadto dobra jakość zapewnia, że płytki ścienne można bardzo łatwo przymocować do dowolnej ściany, nawet bez większej wiedzy.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.