Przejdź do głównej zawartości

Płytki Podłogowe Haarlem Brązowy 30x60cm


Antypoślizgowe: R9 Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,08m² Kolor: Brązowy Material: Gres Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Beton Optyka Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30x60cm Grubość: 10mm Charakterystyka: Rektyfikowany, Oszklony, Nadaje sie do ogrzewania podlogowego, Odporny na mróz, Antypoślizgowy Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Płytki Podłogowe

164,11 zł* na Paczkę

Treść: 1.08 Metry kwadratowe (151,95 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48363

Nie jest już dostępny

Format płytki: 30x60cm
Kolor: Brązowy

Płytki podłogowe Haarlem Braun to płytki imitujące kamień o prostym, bardzo nowoczesnym designie. Są rektyfikowane, czyli mają jednakową długość krawędzi. Oznacza to, że te płytki gresowe można układać z minimalnie dużą fugą od 1,5 do 2 mm. Dzięki tym ledwo widocznym fugom cały wzór płytek o wyglądzie kamienia wydaje się jednolity i jeszcze bardziej elegancki. Ze względu na różnorodne właściwości, takie jak mrozoodporność i przydatność do ogrzewania podłogowego, płytki podłogowe Haarlem można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ozdabiają wszystkie obszary życia codziennego i zapewniają stylowe mieszkanie przez cały rok, zarówno w salonie, jak i na tarasie.

Dzięki matowej, szkliwionej powierzchni te płytki podłogowe zapewniają powściągliwą elegancję i nadal są bardzo łatwymi w pielęgnacji płytkami z gresu porcelanowego. Oczywiście te płytki z kategorii R9 imitujące kamień można bez problemu układać również w kuchni, przedpokoju czy łazience, gdyż tutaj również gwarantują lekką antypoślizgowość.

Powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne są optymalnie zaaranżowane dzięki tym szlachetnym płytkom gresowym, niezależnym od temperatury i antypoślizgowym. Ponadto rektyfikacja zapewnia łatwe układanie przy prawie niewidocznych spoinach.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.