Przejdź do głównej zawartości

Ściana Dekor Płytka Złoto 30x60cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 0,18m² Kolor: Złoto, Żółty Material: Ceramika, Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Błyszczący, Karbowany, Strukturalny Płytki / Mata: 30x60cm Grubość: 10mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Płytka Dekoracyjna

138,13 zł* na Kawałek

Numer produktu: HT99265

W magazynie

Czas dostawy 6-8 dni roboczych

Produkt Liczba
Sztuka/i
0

Płytka dekoracyjna ścienna jest dostępna w kolorze złotym i ma błyszczącą i żebrowaną powierzchnię. Ich grubość to 10 mm, wielkość płytek to 30 x 60 cm. Płytki ścienne są również kalibrowane. Płytki ścienne ze względu na swój szlachetny wygląd doskonale nadają się do eleganckiego i stylowego wyposażenia wnętrz.

Wysokiej jakości płytki ścienne nie tylko wyglądają wyjątkowo wysokiej jakości, ale są również bardzo łatwe w pielęgnacji i odporne. Dzięki zastosowaniu płytki możliwe są wyszukane i skomplikowane wzory, które tworzą wyjątkową atmosferę w całej przestrzeni mieszkalnej. Ponadto płytki są łatwe w obróbce. Z drugiej strony doskonale sprawdzą się również jako elementy dekoracyjne.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.