Przejdź do głównej zawartości

Basenowa Mozaika Seestar Papier Klejony


Kolor: Czerwone, Szary, Niebieski, Żółty, Pomarańczowy, Biały Jedna Paczka: 1,35m² Material: Szkło Szeroki: 116,4cm Wysokość: 116,4cm Kostka: 20x20mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Grubość: 4mm Charakterystyka: Odporny na mróz, Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Basenowa, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 1,5mm Waga: 12,45 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

376,28 zł* na Paczkę

Treść: 1.35 Metry kwadratowe (278,73 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34525

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.35
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Basen Pool Mosaik Seestar to rozkosz dla oka podczas każdej kąpieli. Połączenie światła i wody sprawia, że kolorystyka motywu uwodzicielsko mieni się. Motyw nadaje otoczeniu basenów stylowego, morskiego charakteru.

Cechy rozgwiazdy mozaiki basenowej

Mozaika basenowa wykonana jest z wysokiej jakości szkła. Jest odporny na wysokie ciśnienie wody i chlor i od dziesięcioleci upiększa kąpielisko. Specjalnością tej mozaiki jest to, że strona motywu jest sklejona papierem. Płytki mają grubość 4 milimetrów. Uwagę każdego przyciąga mozaika basenowa w kolorach pomarańczowym, szarym, białym, żółtym, czerwonym i jasnoniebieskim. Matowa powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Mozaika jest najlepiej pokazana na jasnym tle. Mozaika basenowa jest mrozoodporna i nadaje się do montażu w wilgotnych pomieszczeniach, na zewnątrz i wewnątrz. Można go układać na podłodze i ścianach.

Układanie mozaiki basenowej Seestar

Aby zapewnić łatwy montaż, płytki przykleja się do maty. Po ułożeniu powierzchnia papieru jest po prostu odklejana. Aby to zrobić, powierzchnia papieru jest lekko nawilżona.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.