Przejdź do głównej zawartości

Basenowa Mozaika Pazifik Papier Klejony


Kolor: Niebieski Material: Szkło Specjalność: Wklejony na papierze Kostka: 20x20mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 32,7x30,5cm Mata: 0,094m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Basenowa, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 1,5mm Waga: 0,65 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

15,59 zł* na Arkusz

Treść: 0.094 Metry kwadratowe (165,85 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34523

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.094
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Nasze płytki do Twojego basenu: Intensywny niebieski zmieni basen w atrakcyjną wodę, ponieważ woda ma cudownie przejrzysty kolor. Z daleka wygląda na to, że sprowadziłeś Pacyfik do domu. Są to płytki mozaikowe, które są przyklejane do pojedynczych mat, dzięki czemu można je szybko układać ręcznie. To nie wymaga tylko profesjonalnej ręki. Kwadratowe maty można łatwo ułożyć w basenie. Chusteczkę można przeciąć nożem i dopasować do wymaganego rozmiaru.

Dzięki zastosowanemu materiałowi płytki można łatwo czyścić. Brud można łatwo usunąć ze szkła, ponieważ ma gładką powierzchnię. Brud nie ma szans na osadzenie się w pęknięciach. Wzór powierzchni jest matowy. Nasze płytki basenowe są oczywiście antypoślizgowe, więc nadają się do obszarów mokrych, zgodnie z wymaganiami klientów od płytek basenowych. Eksperci mówią o ścieraniu klasy czwartej. Dodatkowo są mrozoodporne i mrozoodporne, dzięki czemu można je instalować wewnątrz i na zewnątrz.

Niebieskie mozaiki do basenu wewnętrznego lub zewnętrznego. Klejenie papieru ułatwia rzemieślnikowi cięcie. Można je szybko wyczyścić za pomocą szklanej powierzchni.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.