Przejdź do głównej zawartości

Płytki Wejherowo Dystrybutor płytek Wejherowo

Chciałbyś wyremontować swoje pokoje i szukasz mozaiki, płytek podłogowych i ściennych w Wejherowie i okolicach?

W takim razie jesteśmy dla Ciebie właściwym kontaktem w sprawie towarów wysokiej jakości i niepowtarzalnych. Oferujemy różnorodne płytki i mozaiki wykonane z szerokiej gamy materiałów, takich jak gres porcelanowy, granit, trawertyn, marmur, marmur łamany, marmur antyczny, kamień żwirowy, kamień rzeczny, ceramika, stal nierdzewna, aluminium, łupek, drewno, metal, szkło i inne. W naszym asortymencie posiadamy również atrakcyjne płytki z optyką, takie jak optyka drewna, optyka metalu, optyka marmuru i wiele innych. W naszym asortymencie znajdują się również płyty tarasowe w różnych grubościach, okładziny ścienne i obramowania. 

W ofercie posiadamy również akcesoria takie jak klej do płytek, fuga, płyn do czyszczenia fug oraz wzmacniacz koloru. 
Posiadamy duży wybór płytek i mozaik do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Nasza wyraźna różnorodność jest idealna do znalezienia własnego stylu i designu w aranżacji swoich pomieszczeń, takich jak łazienka z prysznicem i toaletą, basen, salon, sauna, kuchnia, taras i balkon. Chętnie pomożemy również w znalezieniu indywidualnych wzorów płytek i mozaik. W zależności od produktu i ilości, w Mosafil możliwe są przewagi cenowe do 50% w porównaniu do lokalnego handlu płytkami w Wejherowie!

Wszystkie płytki i mozaiki dostarczamy pod wskazany adres za pośrednictwem agencji spedycyjnej lub kurierskiej. A jeśli nie możesz znaleźć konkretnej płytki w naszym sklepie internetowym, skontaktuj się z nami. Dzięki tysiącom różnych mozaik i płytek możemy również znaleźć pożądany produkt.

Odwiedź nas w naszym sklepie internetowym lub zadzwoń do naszego zespołu sprzedaży i pozwól nam doradzić.

Z wyrazami szacunku
Twój zespół Mosafil.pl