Przejdź do głównej zawartości

Metro Dekoracja ścienna Altea Roślina Zestaw 6 Szt.


Format: Prostokątny Kolor: Zielony, Biały Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Optyka Falowa Powierzchnia: Błyszczący, Karbowany Płytki / Mata: 10x20cm Grubość: 7mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Płytka Dekoracyjna Waga: 12,25 kg

151,12 zł* na Kawałek

Numer produktu: LZ69470

W magazynie

Czas dostawy 3-4 Tygodnie

Format płytki: Zakład
Produkt Liczba
Sztuka/i
0

Atrakcyjne wizualnie płytki ścienne z dekorem Altea mają błyszczącą powierzchnię, która dzięki lekko falowanemu kształtowi mieni się ekscytująco przy każdym padaniu światła. Dekor Altea tych płytek ściennych zachwyca w każdej kuchni, a także za ladą barową z pięknymi napisami, takimi jak „Masło” lub „Cukier”. Eleganckie dekory można łączyć z prostymi białymi błyszczącymi kafelkami na ścianie w kuchni w zależności od nastroju. Wszystkie płytki ścienne z serii falistej Decor Altea są wykonane z wytrzymałej kamionki. Dlatego lustro w kuchni, które za pomocą ekskluzywnych płytek metra wyczarowuje nastrój w pomieszczeniu, jest zawsze mile widzianą odmianą standardowych ścian w kuchni.

Lustro kuchenne wykonane z płytek ściennych w dekorze Altea stwarza nowoczesne pragnienie mieszkania w dużych i małych kuchniach. Chwila dobrego samopoczucia przy wejściu do kuchni, która tworzy atmosferę dzięki wysokiej jakości płytkom metra, który nie mógłby być bardziej autentyczny w kuchni śródziemnomorskiej na Morzu Śródziemnym, zmienia kuchnię w centrum komunikacyjne dla całej rodziny. Nowe lustro kuchenne jest szybko montowane i zapewni radość przez wiele dziesięcioleci. Te płytki są łatwe w pielęgnacji i dlatego po każdym czyszczeniu błyszczą, tak jak pierwszego dnia. Nowoczesne płytki ścienne pasują do wielu stylów wyposażenia kuchni.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.