Przejdź do głównej zawartości

Metro Płytki Ścienne Biały Błyszczący 10x30cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1m² Kolor: Biały Material: Ceramika Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metro Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 10x30cm Grubość: 8mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie, Oszklony, Naturalna krawędź Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

159,78 zł* na Paczkę

Treść: 1 Metry kwadratowe
Numer produktu: TG19514

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Format płytki: 10x30cm
Kolor: Biały
Powierzchnia: Błyszczący
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1

Białe ceramiczne (gliniane) płytki ścienne o eleganckim, błyszczącym wyglądzie nadają Twoim pomieszczeniom wyjątkowego charakteru i, w przeciwieństwie do wyłącznie matowych płytek, sprawiają, że wyglądają jeszcze bardziej wartościowo.
Jednak jest ograniczony do użytku w pomieszczeniach, ponieważ ceramika nie jest mrozoodporna.


Ponadto płytki ścienne są niezwykle sprężyste i można je również optymalnie wykorzystać jako element dekoracji i upiększenia domu. Głównie dzięki temu, że płytki szkliwione przyklejone są do ścian, są one szczególnie łatwe w pielęgnacji i szybkie w czyszczeniu.

Już dziś zamów niezobowiązującą próbkę płytek ściennych i przekonaj się o wysokiej jakości wykonania i szczegółach.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.