Przejdź do głównej zawartości

Metro Płytki Ścienne Kremowa Matowy 10x30cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1m² Kolor: Kremowa Material: Ceramika Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metro Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 10x30cm Grubość: 8mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie, Oszklony, Naturalna krawędź Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

168,44 zł* na Paczkę

Treść: 1 Metry kwadratowe
Numer produktu: TG19517

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Format płytki: 10x30cm
Kolor: Kremowa
Powierzchnia: Matowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1

Płytki ścienne Metro są dostępne w kolorze kremowym. Powierzchnia matowa, wymiary płytek 10 x 30 cm. Grubość 8 mm. W jednym opakowaniu znajdują się 34 płytki ścienne. Są szkliwione i wykonane z gliny. Płytki ścienne doskonale sprawdzają się we wszystkich obszarach domu, w których ważne są warunki higieniczne.

Stosowane są do aranżacji wnętrz lub do pokrywania ścian. Ich wielką zaletą jest to, że nie wchłaniają się żadne płyny. Można je również szybko i łatwo wyczyścić. Płytki Metro można układać w wielu wariantach i wzorach. Oczywiście możliwe jest również zaprojektowanie jednolitej powierzchni.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.