Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Aluminium Arriba Srebrny


Kolor: Srebrny Material: Aluminium, Metal Kostka: 15x36mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Polerowany Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,51 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

73,18 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (813,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33663

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Aluminiowe srebrne mozaiki Arriba są eleganckie i bardzo szlachetne w kształtach maty, tej płytki ściennej. Układ prostokątnych kształtów, te bardzo wysokiej jakości płytki do wnętrz to nowy trend do nazwania. Aluminium jako okładzina ścienna oraz wysokiej jakości płytka wykonana z bardzo lekkiego aluminium. Metal jako okładzina ścienna, którą oferują te mozaiki, a widz jest zafascynowany imponującą powierzchnią. Poszczególne prostokątne elementy są precyzyjnie rozmieszczone na odpowiednich matach tych naturalnie wyglądających płytek. Ułatwia to układanie i zapewnia, że odpowiednie prostokąty są dobrze ułożone. Każda ściana przyciąga wzrok, ponieważ jest to coś zupełnie nowego, co jest tutaj przetwarzane jako płytka ścienna.

Aluminium jako płytka ścienna, zwłaszcza w przypadku aluminiowych płytek mozaikowych Arriba w kolorze srebrnym, nie nadaje się do pomieszczeń wilgotnych. Dzięki tym płytkom uszlachetnisz ściany metalem, co świadczy o Twoim dobrym guście. Każda cegła aluminiowa ma swoją indywidualną strukturę, dzięki czemu każda ściana pokryta tymi mozaikami jest wyjątkowa. Dzięki łatwym do ułożenia matom układanie jest bardzo wydajne, a powierzchnia w końcu wygląda wyjątkowo, ponieważ te płytki tworzą zupełnie nowe wrażenia w swoim wyglądzie. Jest szlachetny i ma purystycznie interesujący efekt.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.