Przejdź do głównej zawartości

Samoprzylepny Mozaika Kamień Naturalny Szkło Złoto


Kolor: Złoto, Beżowy, Biały Material: Kamien Naturalny, Marmur, Szkło Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 5mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,82 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

29,44 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (327,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33426

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Produkt nadaje się tylko do powierzchni ścian wewnętrznych. Ta mozaika jest samoprzylepna i idealnie nadaje się do układania płytek na płytce. Nie potrzebujesz kleju do płytek. Dzięki temu możliwy jest bardzo czysty i bardzo szybki montaż bez dużego zabrudzenia!

Mosaik - Fliesen, selbstklebend

September 10, 2019 07:35

Lassen sich gut verarbeiten und sehen toll aus!

Sehr gute Qualität zu kleinem Preis

February 6, 2019 08:57

In unserem Fall hat leider die Farbe nicht zu unserem Gästebad gepasst. Aber wir haben eine neue Verwendung gefunden: als Untersetzer auf Holzflächen für viele Dinge, wie Windlicht oder Teekanne bestens geeignet.

Oceny 2 z 2

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.