Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Winylu 3D Srebrny Szary Mix


Kolor: Szary, Srebrny Jedna Paczka: 0,24m² Material: Winylu Optyka: Metal Optyka Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 23,6x25,5cm Mata: 0,060m² Grubość: 1mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 0,08 kg Ilość: 4
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

116,48 zł* na Pakiet 4

Treść: 0.24 Metry kwadratowe (485,33 zł* / 1 m²)
Numer produktu: DS33385

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Pakiet 4
0.24
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Samoprzylepna mozaika winylowa jest idealna do prac remontowych w wynajmowanych mieszkaniach, a teraz nadaje nowy połysk każdemu pomieszczeniu - na przykład jako lustro kuchenne.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.