Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Aluminium Gagarin Srebrny


Kolor: Srebrny Material: Aluminium, Metal Kostka: 7,5x73mm, 15x73mm, 22,5x73mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Polerowany Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Pałeczki, Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,56 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

73,18 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (813,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33661

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Aluminiowe płytki mozaikowe są ekscytujące. Ta seria płytek nie potrzebuje kamieni ani ceramiki. Wszystkie płytki są pomysłowo zakrzywione i wykonane w różnych rozmiarach. Aluminium obrabiane jest w trzech rodzajach: matowe, gładkie i szczotkowane. Szyny są stosunkowo mocne. Zapobiega to wypaczaniu się szyn pod naciskiem. Płytki mozaikowe są obrabiane za pomocą konwencjonalnego kleju do płytek lub alternatywnie za pomocą śrub. Płytki nie nadają się na podłogę.

Doskonale sprawdzają się jako płytki na ściany oraz jako okładziny wanien i zlewów. Trwałe aluminium jest prawie niezniszczalne i nie koroduje. Pielęgnację przeprowadza się wilgotną szmatką. Praktyczne jest również to, że te mozaiki można łatwo ponownie usunąć. W ten sposób płytki można zabrać również do innego mieszkania. Alternatywnie możesz odsprzedać płytki. Dzięki temu cena zakupu może być ponownie przywracana.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.