Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Paski Szkło Kryształ Brązowy Mix


Format: Kwadratowy Kolor: Czarny, Brązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Basen, Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Stala Wilgotna Strefa, Salon, Prysznic Kostka: 25x25mm Powierzchnia: Błyszczący, Paski Płytki / Mata: 30,5x32,5cm Mata: 0,10m² Grubość: 8mm Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,37 kg Ilość: 1

36,37 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (363,70 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33073m

W magazynie

Nie jest już dostępny

Kolor: Brązowy
Grubość: 8mm
W przypadku dalszych pytań chętnie pomożemy. Ta szklana mozaika w paski w naprzemiennych kolorach jest idealna do kreatywnego projektowania i dekoracyjnych okładzin ściennych, dzięki czemu możliwe są indywidualne opcje projektowania w łazienkach, kuchniach, basenach, na słupach i w strefie wellness. Jest przyklejony do siatki, dzięki czemu można go łatwo obrabiać i indywidualnie kroić. Mozaika szklana w kolorze brązowym w paski i błyszczącej fakturze powierzchni ma wymiar maty 32,5x30,5cm i kamień o wymiarach 2,5x2,5cm. Grubość poszczególnych kamieni wynosi 0,8 cm.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.