Przejdź do głównej zawartości

Klej Do Płytek Schönox Q6 - Uniwersalny ścian I Podłóg (25 Kg)


Material: Ceramika, Gres Rodzaj Produktu: Klej do Płytek Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Obszar Wewnętrzny
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

194,42 zł* na Kawałek

Treść: 25 Kilogram (7,78 zł* / 1 kg)
Numer produktu: NOX00004

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba

Uniwersalny klej Schönox Q6 doskonale nadaje się do stosowania na podłogach i ścianach w pomieszczeniach i pomieszczeniach mokrych. Klej do płytek Schönox Q6 może być stosowany do układania cienkich, średnich, grubych, a nawet fluidalnych. Uniwersalne możliwości zastosowania poszerzają naprawdę różnorodne materiały, do których odpowiedni jest klej do płytek. Znajdują się w nim okładziny ceramiczne, kamionka szlachetna, gres / good, cotto, płytki ręcznie formowane, płytki łupane i klinkierowe, ale także kamień naturalny, sztuczny i sztuczny niewrażliwy na odkształcenia oraz kamień naturalny, sztuczny i sztuczny niewrażliwy na przebarwienia na podłodze lub ścianie. Ponadto klej do płytek Schönox Q6 doskonale nadaje się do okładzin ceramicznych, w których nie można wykluczyć naprężeń, okładzin ceramicznych przy budowie basenów oraz paneli izolacyjnych i poszerzających. W temperaturze 20 stopni Celsjusza okres przydatności do użycia wynosi około 3 godziny.

Temperatura przetwarzania kleju uniwersalnego musi przekraczać 5 stopni Celsjusza. Po odczekaniu co najmniej 12 godzin po podłodze wewnętrznej można chodzić i jest ponownie dostępna, ale jeśli uniwersalny klej zostanie użyty w pomieszczeniach mokrych, należy odczekać około 48 godzin. Po całkowitym utwardzeniu kleju do płytek Schönox Q6 jest odporny na zakres temperatur od -20 stopni Celsjusza do 80 stopni Celsjusza. Opisywany uniwersalny klej do płytek Schönox Q6 jest dostępny w ilości 25 kg.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.