Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Kozarica Biały Czerwone Mix 25x25x4mm


Kolor: Czerwone, Biały Material: Szkło Kostka: 25x25mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30,2x32,7cm Mata: 0,10m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,76 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

28,58 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (285,80 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33093m

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Te płytki mozaikowe są w całości wykonane ze szkła. W zestawie znajdują się kwadratowe płytki w trzech kolorach. Są to białe, jasnoczerwone i ciemnoczerwone. Głęboko mienią się i stwarzają wrażenie przestrzeni. Wszystkie płytki mają ten sam rozmiar i są umieszczone na nośniku. Nie trzeba długo układać odpowiedniego wzoru, ale płytki są od razu gotowe do obróbki. Wzór można układać w poprzek lub wzdłuż, tworząc bardzo indywidualne wrażenie na tych mozaikach. Wzór fali wygląda bardzo ładnie w obu kierunkach.

Płytki nadają się tak samo do pomieszczeń mokrych, jak do wszystkich innych pomieszczeń. Jako okładzina ścienna niekoniecznie muszą być fugowane. Jest to jednak zalecane w wilgotnych pomieszczeniach. Czyszczenie odbywa się za pomocą konwencjonalnych środków czyszczących. Jeśli jedna z małych szklanych płytek pęknie, można ją łatwo wymienić.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.