Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Guzik Brązowy Turkusowy Mix


Format: Okrągły Kolor: Turkusowy, Niebieski, Brązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Basen, Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Stala Wilgotna Strefa, Salon, Prysznic Kostka: 23,5mm Powierzchnia: Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,4 kg Ilość: 1

77,51 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (833,44 zł* / 1 m²)
Numer produktu: BR88503

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Basen to prawdziwa strefa wellness. Te okrągłe mozaiki nadają się do tego szczególnie dobrze. Wszystkie płytki są indywidualnie wykonane ze szkła. Każde pojedyncze kółko mieni się w indywidualnej rozdzielczości.
Kolory brązowy i turkus przyjemnie ze sobą współgrają

Płytki nadają się na basen i inne wilgotne miejsca w domu. Oczywiście można je również montować pod wodą. Zdobią ławki w wodzie lub są również optycznym rozjaśniaczem w basenie.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.