Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Kryształ Brick Czarny


Format: Prostokątny Kolor: Szary, Czarny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 25x50mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 31x32,2cm Mata: 0,10m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 3mm Waga: 1,74 kg Ilość: 1

34,21 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (342,10 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33005m

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szlachetna, wysokiej jakości mozaika szklana w formie sztyftu może być wielokrotnie stosowana jako okładzina ścienna, jako lamówka lub jako akcenty. Dostępna w świeżych, ożywczych kolorach. Mozaika szklana jest idealna do całego salonu dzięki higienicznej i łatwej do czyszczenia powierzchni. Ta szklana mozaika charakteryzuje się zmieniającą się grą kolorów kamieni i oprócz części łazienkowej znajduje zastosowanie w saunie, basenie i strefie wellness. Mozaika szklana w kolorach czarnym, jasnoszarym i szarym ma wymiary kamienia 2,5x5cm i maty 30,5x32,5cm.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.