Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Trend-Vi Szkło Sześciokątny 239


Format: Szesciokąt Jedna Paczka: 1,41m² Kolor: Niebieski Material: Szkło Obszary Zastosowania: Basen, Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Stala Wilgotna Strefa, Salon, Prysznic Optyka: Metal Optyka Specjalność: Do 59% z przetworzonego szkła odpadowego, Mozaika jest przyklejona do siatki poliuretanowej Kostka: 30x35mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 28,4x29,6cm Mata: 0,114m² Grubość: 5mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe

2 078,40 zł* na Paczkę

Treść: 1.41 Metry kwadratowe (1 474,04 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TI22450

W magazynie

Czas dostawy 4-5 Tygodnie

Fliesenserie:
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.41
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Kolorowa szklana mozaika stwarza przyjazną atmosferę w każdym pomieszczeniu w domu. Dzięki tym nowoczesnym mozaikom, odrobina luksusu zawsze wyczarowana jest w każdym zakamarkach. Dlatego mozaika szklana słynnego włoskiego producenta płytek Trend-Vi jest zawsze dobrym wyborem do ekskluzywnie zaprojektowanych pomieszczeń. Sześciokątne mozaiki są częścią szerokiej gamy produktów z Włoch. Drobne płytki w kształcie sześciokąta wyglądają jak naturalne kamienie szlachetne, które nie tylko wyglądają jak płytki, ale także jako biżuteria. Każda mozaika szklana w domu ułożona z płytek mozaikowych z serii Hexagonal sama w sobie jest ozdobą na ścianie. Pokój staje się obiektem artystycznym, w którym ludzie mogą cieszyć się wyjątkowym poczuciem ekskluzywności.

Dzięki kolorom zielonym, brązowym, białym i łososiowym, wszystkie pokoje można dopasować do stylu umeblowania. Idealna mozaika szklana na każdy gust w rodzinie w łazience, kuchni, sypialni, saunie, sali imprezowej i ogrodzie zimowym. Mozaika Trend-Vi tworzy klimat przypominający letni dzień we Włoszech. Słońce świeci w domu w każdy szary zimowy dzień. Wysokiej jakości mozaika szklana firmy Trend-Vi to inwestycja na pokolenia. Dlatego mozaika z serii Hexagonal to idealna decyzja dla domu wielopokoleniowego, w którym każdy czuje się w pełni komfortowo.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.