Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Dekor Skyros Jasnoszary 20x40cm


Format: Prostokątny Kolor: Jasny Szary Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Obszar Wewnętrzny Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 20x40cm Mata: 0,080m² Grubość: 8,5mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

129,47 zł* na Kawałek

Treść: 0.08 Metry kwadratowe (1 618,38 zł* / 1 m²)
Numer produktu: ZF55022

Nie jest już dostępny

Kolor: Jasnoszary

Płytki ścienne z dekorem Skyros w kolorze jasnoszarym mają wymiary 20x40 cm. Wyjątkowy jest nie tylko wynikający z tego prostokątny podstawowy kształt płytek, ale także nowoczesny design płytek. Płytki Skyros mogą być stosowane zarówno jako płytki podłogowe, jak i ścienne do użytku wewnętrznego.

Matowa powierzchnia jest szczególnie przekonująca w projektowaniu tych płytek ściennych i podłogowych Skyros. Każda z płytek Skyros o wymiarach 25x50 cm wykonana jest z gresu i ma grubość 8,5 mm. Ponadto płytki są rektyfikowane, dzięki czemu wszystkie dokładnie pasują do siebie rozmiarem. Możesz więc beztrosko przykrywać podłogę lub ściany i nie liczyć się z przykrymi niespodziankami. To znacznie uprości procedurę, zwłaszcza przy układaniu płytek. Ale rektyfikowanie paneli kafelkowych jest nie tylko wielką zaletą z praktycznego lub funkcjonalnego punktu widzenia, ale również bardzo dobrze wygląda i podkreśla piękny wygląd płytek podłogowych.

Możesz bez wahania zastosować płytki Skyros w swojej łazience lub toalecie. Zwłaszcza w tych pomieszczeniach prostokątny, lekko wydłużony kształt płytek podłogowych lub ściennych Skyros (25x50 cm) ma szczególnie efekt wydłużenia i tym samym optycznie powiększa pomieszczenie w bardzo prosty sposób.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.