Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Primoroso Dekor Perla Gris 20x60cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,20m² Kolor: Szary Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 20x60cm Grubość: 9mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Płytka Dekoracyjna

326,92 zł* na Paczkę

Treść: 1.2 Metry kwadratowe (272,43 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88653

Nie jest już dostępny

Format płytki: Dekor
Kolor: Perla

W łazience płytki ścienne Primoroso Decor Perla Gris idealnie sprawdzą się w każdej jasnej łazience. Łazienki bez okien są szczególnie rozjaśnione tą płytką. Każda płytka została wykonana z ceramiki z największą starannością. Szary odcień bazowy jest matowy. Na płytce znajduje się naturalny wzór. Przypomina to świeżo ścięty kamień. Ponieważ jest to kamionka, nadaje się szczególnie do łazienek i innych wilgotnych pomieszczeń. Oczywiście płytki ścienne można przykleić również na zewnątrz. Tutaj na przykład ubierają prysznic w ogrodzie. Płytki idealnie komponują się z płytkami wzorzystymi i strukturalnymi. Rezultatem jest naprawdę piękna łazienka i wyrafinowane linie wokół wanny lub prysznica. Płytki są obrabiane na dużej powierzchni, dzięki czemu można je bardzo łatwo układać, nawet przez laików. Oszczędza to dodatkowe koszty pracy, ponieważ tutaj wszystko jest gotowe do pracy. Płytki ścienne fugowane są jasną fugą i są trwałe.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.