Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Skyros Kremowa 25x50cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,5m² Kolor: Kremowa Material: Ceramika, Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 25x50cm Grubość: 8,5mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

202,90 zł* na Paczkę

Treść: 1.5 Metry kwadratowe (135,27 zł* / 1 m²)
Numer produktu: ZF55017

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Kolor: Kremowa
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.5

Kremowe płytki ścienne Skyros mają wymiary 25x50 cm każda. Wyjątkowy jest nie tylko wynikający z tego prostokątny podstawowy kształt płytek, ale także nowoczesny design płytek. Płytki Skyros mogą być stosowane zarówno jako płytki podłogowe, jak i ścienne do użytku wewnętrznego.

Matowa powierzchnia jest szczególnie przekonująca w projektowaniu tych płytek ściennych i podłogowych Skyros. Każda z płytek Skyros o wymiarach 25x50 cm wykonana jest z gresu i ma grubość 8,5 mm. Ponadto płytki są rektyfikowane, dzięki czemu wszystkie dokładnie pasują do siebie rozmiarem. Możesz więc beztrosko przykrywać podłogę lub ściany i nie liczyć się z przykrymi niespodziankami. To znacznie uprości procedurę, zwłaszcza przy układaniu płytek. Ale rektyfikowanie paneli kafelkowych jest nie tylko wielką zaletą z praktycznego lub funkcjonalnego punktu widzenia, ale również bardzo dobrze wygląda i podkreśla piękny wygląd płytek podłogowych.

Możesz bez wahania zastosować płytki Skyros w swojej łazience lub toalecie. Zwłaszcza w tych pomieszczeniach prostokątny, lekko wydłużony kształt płytek podłogowych lub ściennych Skyros (25x50 cm) ma szczególnie efekt wydłużenia i tym samym optycznie powiększa pomieszczenie w bardzo prosty sposób.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.