Przejdź do głównej zawartości

Aluminium Metal Mozaika McAllen Złoto


Format: Szesciokąt Kolor: Złoto Material: Aluminium, Metal Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Optyka: 3D-Optyka Kostka: 15x17mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, 3D Płytki / Mata: 29,8x31cm Mata: 0,092m² Grubość: 1-5mm Rodzaj Produktu: Mozaika Waga: 0,84 kg Ilość: 1

107,82 zł* na Arkusz

Treść: 0.092 Metry kwadratowe (1 171,96 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88928

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Złoto
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.092
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Aluminiowe mozaiki metalowe w kolorze McAllen Gold to elegancki i nowoczesny wybór do aranżacji wnętrz. Wykonane z wysokiej jakości metalu, w szczególności z aluminium, płytki te oferują imponującą trwałość i atrakcyjne złote wykończenie.

Poszczególne kamienie mają rozmiar 15x17mm i nadają płytce ciekawy sześciokątny format. Powierzchnia płytek jest szczotkowana i matowa, co zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe. Efekt 3D wzmacnia efekt wizualny i nadaje płytkom nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

Każda mata do płytek ma wymiary 29,8 x 31 cm i pokrywa powierzchnię 0,092 m². Płytki mają grubość 1-5 mm, co zapewnia im pewną elastyczność i ułatwia obróbkę. Ze względu na swoje właściwości materiałowe płytki te idealnie nadają się do użytku wewnątrz pomieszczeń, zwłaszcza w salonach i kuchniach.

Należy jednak zauważyć, że nie nadają się one do pomieszczeń mokrych. Złota aluminiowa metalowa mozaika McAllen to wszechstronna i stylowa opcja, która nada Twojej przestrzeni nowoczesny i atrakcyjny klimat.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.