Przejdź do głównej zawartości

Kamień Klinkierowy Drewniane Cegły Luxemburg Natura Slim 15x60cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 0,50m² Kolor: Brązowy, Jasnobrązowy Material: Drewno Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Powierzchnia: Matowy, 3D Płytki / Mata: 15x60cm Grubość: 10 - 20mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

246,38 zł* na Paczkę

Treść: 0.5 Metry kwadratowe (492,76 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48574

W magazynie

Czas dostawy 5-7 dni roboczych

Kolor: Ciemnobrązowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
0.5
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Okładziny ścienne z drewna Luksemburg Natura Slim to pojedyncze płytki o wymiarach 15 x 60 centymetrów. Cegła licowa składa się z drewnianych patyczków, które tworzą rustykalną okładzinę ścienną. Dla rzemieślnika obróbka małych drewnianych patyczków byłaby żmudna, dlatego patyczki były praktycznie łączone na płytkach. To sprawia, że praca jest łatwa. Naturalność materiału doskonale wyraża się dzięki różnym słojom i odcieniom drewna. Matka natura fascynuje różnicami. Dla widza cegła licowa ma wygląd 3D.

Płytki o grubości od jednego do dwóch centymetrów są wytrzymałe. Każdy rzemieślnik hobbystyczny jest w stanie opanować układanie.

Piękne płytki ścienne do wnętrz nadadzą Twojemu salonowi niepowtarzalny charakter. Panele są pakowane w opakowaniach, gdy są nowe z fabryki. Może być dostarczony w ciągu dwóch tygodni. Wystarczy wpisać ilość paczek w koszyku, a po dokonaniu płatności wyślemy towar do domu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.