Przejdź do głównej zawartości

Kamień Naturalny Listwa Riesco Czarny Szary Biały


Format: Zmienna Kolor: Szary, Czarny, Biały Material: Kamien Naturalny, Marmur Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 20-40mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 5x30cm Grubość: 7mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Listwa, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,28 kg

13,86 zł* na Kawałek

Numer produktu: TM34383

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Czarny
Produkt Liczba

Przekształcenie łazienki w raj dobrego samopoczucia – jesteś o krok bliżej tego celu dzięki obramowaniu płytek z kamienia naturalnego z serii Riesco. W końcu każdy chce czuć się dobrze we własnej łazience. W przypadku tej ramki z płytek kamiennych Riesco wymiary maty wynoszą 5 na 30 centymetrów. Mozaikowa listwa wykonana z naturalnego kamienia wnosi do łazienki kawałek natury. Z płytek łazienkowych powstaje koncepcja nawiązująca do piękna natury i jej symbolicznej wolności. Dzięki tej obramowaniu z płytek łazienkowych możesz wyobrazić sobie stanie przy wodospadzie zamiast przy własnej wannie. W przypadku bordiury przeznaczonej do łazienki wielkość kamienia waha się od 20 do 40 milimetrów. Dzięki tym różnym rozmiarom ogólny obraz obrzeża płytek z kamienia naturalnego Riesco w łazience wygląda jeszcze bardziej naturalnie, a także zapewnia wspaniały efekt mozaiki.

Ta listwa łazienkowa z kamienia naturalnego z serii Riesco jest wyjątkowym akcentem w każdej łazience i wyczarowuje wyjątkową, bardzo przyjemną atmosferę dzięki detalom i wzorom z naturalnego kamienia. Zastosowanie kamienia naturalnego powoduje, że kolor poszczególnych kamieni nieco się różni, co nadaje łazience bardzo indywidualny charakter. Należy również wspomnieć, że powierzchnia jest matowa i ścięta. Grubość tej granicy to 7 milimetrów.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.