Przejdź do głównej zawartości

Kamień Naturalny Mozaika Kavala Rzymskie Stowarzyszenie Kość Słoniowa


Kolor: Beżowy Material: Kamien Naturalny Powierzchnia: Matowy, Strukturalny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Zmienna Obszary Zastosowania: Obszar Wewnętrzny, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 1,75 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

86,17 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (957,44 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48465

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Kamienie naturalne są bardzo modne. Dotyczy to w szczególności tych eleganckich płytek mozaikowych. Mieszanka płytek zawiera wiele różnych rozmiarów. To sprawia, że możliwa jest ekscytująca mieszanka. Płytki nadają się do wszystkich pomieszczeń, które nie są wilgotne. Kamień trawertynowy jest dostarczany w pełni naturalny. Naturalne pory w kamieniu sprawiają, że jest on lżejszy od innych marek. Jednocześnie pory rozluźniają się i nadają mozaice niepowtarzalną strukturę.

Po przyklejeniu płytki są fugowane, a także uszczelniane. Dlatego można je stosować w wilgotnych pomieszczeniach. Niemniej jednak płytki są bardzo łatwe do ułożenia. Dostarczane są na prefabrykowanej macie o optymalnych wymiarach. Odległości są już podane, a układanie przebiega błyskawicznie. Więc jeśli nie chcesz sam tu pomagać, możesz zaoszczędzić wiele kosztów rzemieślniczych. Aby wyczyścić płytki wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.