Przejdź do głównej zawartości

Kamień Naturalny Mozaika Płytki Elphenor Złoto Biały


Kolor: Szary, Brązowy, Biały Material: Kamien Naturalny, Marmur Kostka: 23x48mm, 48x48mm, 23x23mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy, Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Waga: 2,19 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

73,18 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (813,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48463

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe z kamienia naturalnego Elphenor w kolorze złotym i białym oferują klientowi podłogę bardzo wysokiej jakości. Te mozaiki przedstawiają bardzo zróżnicowany obraz. Poszczególne kamienie mozaiki są wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów, a poszczególne kamienie są ułożone w żywą mieszankę na macie. W ten sposób klient może bardzo prosto i łatwo przeprowadzić układanie. Naturalny materiał kamieni wygląda bardzo szlachetnie, przez co powierzchnia tych płytek tworzy bardzo ekskluzywne wrażenie.

Kamienie tych płytek mozaikowych w ich naturalnie szlachetnym wyglądzie dają imponujący wygląd w kolorze złotym z białym. To jest eleganckie i wygląda bardzo elegancko w pomieszczeniach mieszkalnych. Te mozaiki są bardzo popularne i poszukiwane, ponieważ upiększają wiele pomieszczeń mieszkalnych i uzupełniają atmosferę. Ta mozaika z poszczególnych części mozaiki została wybrana w różnych wymiarach, co skutkuje dalszymi przerwami w optyce, a kolory zostały dobrane w luźny wzór. Każda mata tych mozaik jest niepowtarzalna, co oznacza, że poszczególne obszary powstają później podczas układania, które klient może sam wybrać. Efekt ten jest efektem naturalnego marmurkowania kamienia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.