Przejdź do głównej zawartości

Kamień Otoczak Listwa Chenoa Biały 10x30cm


Format: Zmienna Kolor: Biały Material: Kamien Naturalny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: Zmienna, 30-70mm Powierzchnia: W Plasterkach, Matowy Płytki / Mata: 10x30cm Mata: 0,030m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Listwa, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,52 kg

15,16 zł* na Kawałek

Numer produktu: TM34379

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Biały
Produkt Liczba

Obramowanie z kamyków rzecznych Chenoa 10x30cm nadaje się jako indywidualne wykończenie każdego projektu płytek. Stylowe akcenty można ustawić nie tylko w łazience. Obramowanie z kamyków rzecznych Chenoa 10x30 cm nadaje płytkom łazienkowym indywidualność i tworzy kontrasty.

Elastyczne opcje projektowania z brzegiem rzeki żwirowej Chenoa 10x30 cm

Obramowanie z kamyków rzecznych Chenoa 10x30cm jest dostępne w różnych kolorach. Subtelny efekt można uzyskać stosując obrzeże z kamienia naturalnego w kolorze płytek łazienkowych. Podczas mocowania obramowania należy zadbać o harmonijne ułożenie. Ważne jest również, aby obrzeże pasowało do płytek w łazience pod względem kształtu, grubości materiału i koloru. Najlepsze wyniki osiąga się, gdy mozaika lub wzór marmuru są również zawarte w granicy z kamykami rzeki. Ciekawe kontrasty można zestawić z różnokolorowymi obramowaniami. Można je również wykorzystać np. do tego, aby bardzo wysokie pomieszczenia wyglądały na niższe. Obramowanie z kamyków rzecznych Chenoa 10x30cm można również położyć na ścianie w łazience zamiast płytek łazienkowych.

Cechy granicy z kamykami rzeki Chenoa 10x30cm

Ramka wykonana jest z kamienia naturalnego. Średnica kamieni wynosi 8 mm. Są starannie przyklejone do maty o wymiarach 10 x 30 centymetrów. Powierzchnia ma naturalne, piękne matowe wykończenie i jest łatwa i szybka w czyszczeniu bez użycia środków chemicznych. Powierzchnia obrzeża jest również niewrażliwa na zarysowania.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.