Przejdź do głównej zawartości

Kiesel Servolight S2 SuperTec - Bardzo Elastyczny Lekki Elastyczny Klej Do Płytek (15KG)


Kolor: Szary Rodzaj Produktu: Klej do Płytek

302,67 zł* na Kawałek

Treść: 15 Kilogram (20,18 zł* / 1 kg)
Numer produktu: LZ69723

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba
Jeśli chcesz układać płytki, potrzebujesz wysokiej jakości kleju do płytek, który zapewnia optymalne połączenie. Servolight S2 SuperTec to uniwersalny klej. Artykuł jest bardzo elastyczny i łatwy w użyciu. Ponadto wyrób charakteryzuje się wysokim stopniem odkształcalności zgodnie z EN 12 002 (> 5 mm). Klej do płytek działa odprężająco i odznacza się bardzo dużą stabilnością i bardzo dużą wytrzymałością na ścinanie. W porównaniu z tradycyjnymi zaprawami cienkowarstwowymi, uniwersalny klej Servolight S2 SuperTec wykazuje ok. 30% większe pokrycie powierzchni. Klej do płytek ma szary kolor i nadaje się jako uniwersalny klej do stosowania na zewnątrz, wewnątrz i na wodzie.

Artykuł może być używany do układania lub klejenia płytek ściennych i podłogowych. Aby uzyskać optymalną obróbkę produktu, podłoże powinno mieć temperaturę od + 5 ° C do + 25 ° C. Klej do płytek potrzebuje ok. 7,6 litra na 15 kg i czas dojrzewania ok. 5 minut. W okresie dojrzewania należy mieszać. Czas przetwarzania to około 3 godziny. Po ułożonych płytkach można chodzić po ok. 12 godzinach lub fugować po określonym czasie. Na dalsze pytania dotyczące kleju uniwersalnego i wymaganych ilości zamówienia odpowiada dział obsługi klienta. Jeśli chcesz zamówić określoną ilość, możesz również zadzwonić do obsługi klienta i otrzymać informacje np. O stanach magazynowych. Można tam również znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące usługi dostawy i czasu dostawy.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.