Przejdź do głównej zawartości

Klej Do Płytek Schönox Q8 - Mozaika Kamionkowa, Kamionka Szlachetna, Wykładziny W Basenach (15 Kg)


Material: Ceramika, Gres Rodzaj Produktu: Klej do Płytek Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Obszar Wewnętrzny
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

177,10 zł* na Kawałek

Treść: 15 Kilogram (11,81 zł* / 1 kg)
Numer produktu: NOX00002

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba
Klej do płytek firmy Schönox pod dokładną nazwą Q8 Universal jest dostępny w ilości 15 kg. Specjalnością uniwersalnego kleju jest wszechstronna przydatność do stosowania we wnętrzach, na zewnątrz, a nawet w pomieszczeniach mokrych. Klej do płytek Schönox Q8 Universal może być stosowany do okładzin ceramicznych, kamionki szlachetnej, zwykłej kamionki / dobrych, ręcznie formowanych paneli, takich jak płytki łupane i klinkierowe, cotto, a także panele izolacyjne i dylatacyjne.

Za pomocą tego produktu Schönox można również przykleić okładziny ceramiczne, w przypadku których nie można wykluczyć naprężeń, kamień naturalny niewrażliwy na odkształcenia, kamień sztuczny i sztuczny. Odpowiednia temperatura do obróbki kleju musi wynosić 5 stopni Celsjusza lub więcej. Przy żywotności około 3 godzin w temperaturze 20 stopni Celsjusza, można go ponownie chodzić po około 12 godzinach od zastosowania uniwersalnego kleju Schönox Q8 Universal. Po upływie tego okresu można już normalnie nakładać uniwersalny klej do płytek Schönox Q8 stosowany w pomieszczeniach, ale na zewnątrz należy odczekać co najmniej dwa dni. Ponadto odporność termiczna kleju uniwersalnego w stanie utwardzonym zawiera się w przedziale od -20 st. C do 80 st. Celsjusza.

Ogólnie rzecz biorąc, dzięki klejowi do płytek Schönox Q8 Universal (15 kg) otrzymujesz uniwersalny klej, który można stosować w różnych obszarach i na szerokiej gamie materiałów, takich jak kamionka lub kamień naturalny.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.