Przejdź do głównej zawartości

Metro Płytki Ścienne Altea Mokka Karbowany


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1m² Kolor: Mokka Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Optyka Falowa Powierzchnia: Błyszczący, Karbowany Płytki / Mata: 10x20cm Grubość: 7mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne Waga: 12,25 kg

194,42 zł* na Paczkę

Treść: 1 Metry kwadratowe
Numer produktu: LZ69461

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Kolor: Mokka
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1

Błyszczące płytki ścienne są prawdziwym akcentem aranżacji w nowoczesnej kuchni. Drobne płytki sprawiają, że całe lustro w kuchni przyciąga wzrok. Fajne płytki metra z serii Altea tworzą również przytulną atmosferę w każdej małej i dużej kuchni. Oprócz błyszczącej powierzchni, cienka płytka ścienna Metro Altea jest również falista, dzięki czemu połysk jest odbijany wielokrotnie, w zależności od gry światła. Dlatego te płytki ścienne wyczarowują ekskluzywny klimat w każdej kuchni, który rok po roku inspiruje młodych i starszych. Nowoczesne lustro kuchenne jest ponadczasowe i jednocześnie modne - to sztuka doskonałego wzornictwa. Dlatego te piękne płytki metra można również wielokrotnie łączyć z innymi meblami kuchennymi.

Dzięki subtelnej kolorystyce beżu, jasnego brązu i bieli te płytki ścienne stanowią doskonałe tło dla kuchni w stylu rustykalnym z drewna, mebli z błyszczącymi frontami kuchennymi oraz urządzeń elektrycznych ze srebrnymi drzwiami. To lustro kuchenne to dobra inwestycja na wiele pokoleń w rodzinnym domu. Fajne płytki metra są również dobrym wyborem w innych pomieszczeniach, takich jak jadalnia i sala przyjęć. Ponieważ te charakterystyczne płytki ścienne inspirują na pierwszy rzut oka, często są również układane w restauracjach, takich jak bistra, bary i stojące kawiarnie.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.