Przejdź do głównej zawartości

Metro Płytki Ścienne Dublin Czarny Błyszczący 7,5x15cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 0,50m² Kolor: Czarny Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 7,5x15cm Grubość: 7mm Charakterystyka: Oszklony Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne Waga: 6,03 kg

177,10 zł* na Paczkę

Treść: 0.5 Metry kwadratowe (354,20 zł* / 1 m²)
Numer produktu: LZ69482

W magazynie

Czas dostawy 3-4 Tygodnie

Format płytki: 7.5x15cm
Kolor: Czarny
Produkt Liczba
Pakiet(y)
0.5

Czy to w łazience, w kuchni, w salonie czy w sypialni. Płytki ścienne Metro Dublin w czarno-białe paski świetnie prezentują się w każdym salonie. Płytki te można doskonale łączyć w różne wzory. Dzięki płytkom Metro, ciągłe postrzępione paski, kwadraty lub wzory strzałek można bardzo łatwo i szybko wyczarować na ścianie. Dzięki tym płytkom Metro nie ma ograniczeń co do własnej kreatywności i wyobraźni. Dzięki długowieczności tych płytek możesz cieszyć się nimi przez długi czas i dobrze się czuć.

Pochodzenie tych płytek metra można znaleźć w XX wieku, kiedy zbudowano metro w Paryżu i sprawdza się do dnia dzisiejszego. Fasetowane krawędzie i miękkie krzywizny płytek ściennych Dublin Metro zapewniają wspaniałe odbicie światła. Dzięki temu pokoje wydają się dużo jaśniejsze. Ponadto te płytki ścienne nadają pokojom elegancki i dynamiczny charakter. Dzięki swoim specjalnym właściwościom płytki Metro są bardzo łatwe i nieskomplikowane w montażu na ścianie. W połączeniu z innymi płytkami ściennymi Metro w mgnieniu oka wyczarowuje się na ścianie prawdziwy przyciągający wzrok. Ponadto są bardzo łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu, dzięki czemu dłużej zachowują połysk. Zjawiskowa atmosfera zapewniająca dobre samopoczucie we własnych czterech ścianach.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.