Przejdź do głównej zawartości

Metro Szkło Płytki Ścienne Subway Brown Corrugated 7,5x15cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 0,2475m² Kolor: Brązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Obszar Wewnętrzny Powierzchnia: Błyszczący, Karbowany Płytki / Mata: 7,5x15cm Mata: 0,0113m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie, Ręcznie Cięte Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Listwa

476,30 zł* na Paczkę

Treść: 0.2475 Metry kwadratowe (1 924,44 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TI22528

W magazynie

Czas dostawy 4-5 Tygodnie

Produkt Liczba
Pakiet(y)
0.2475
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Oferowana przez nas płytka ścienna zachwyca swoim brązowym połyskiem, który przykuwa uwagę i przykuwa wzrok w każdym obiekcie. Luksusowa płytka ścienna w kolorze brązu wykonana jest z wysokiej jakości szkła, które jest łatwe do czyszczenia i utrzymuje radość z patrzenia na płytkę ścienną przez długi czas. Idealnie nadaje się do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, ponieważ materiał „szkło” sprawia, że jest wodoodporny.

Kolejną cechą płytki ściennej w kolorze brązu jest jej falista struktura. Autentyczne wcięcia w wybranych punktach nadają płytce niepowtarzalny charakter i uniwersalność. Każda płytka jest wyjątkowo piękna, a zestawione razem tworzą obraz luksusu i wysokiej jakości, który robi wrażenie. Ponadczasowy design płytki ściennej znajduje swoje szczególne miejsce zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu umeblowania i ogromnie zwiększa efekt Twojego obiektu.

Luksusowa, łatwa w pielęgnacji płytka ścienna, która zachwyca eleganckim designem i zapada w pamięć. Dzięki naszym wysokiej jakości płytkom ściennym możesz przenieść swoje wnętrze na wyższy poziom.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.