Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Airbrush Trawertyn Beżowy


Kolor: Szary, Beżowy Material: Kamien Naturalny, Trawertyn Kostka: 15x32mm, 48x48mm, 15x15mm, 32x32mm Powierzchnia: Matowy, Bębny Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,093m² Grubość: 5mm Charakterystyka: Antypoślizgowy, Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 3 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Kwadratowy, Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,77 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

32,91 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (353,87 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33585

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Te beżowe płytki mozaikowe mają grubość około 5 mm. Mają matową powierzchnię i szczególnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach i pomieszczeniach mokrych, takich jak łazienki, sauny lub na podłodze w kuchni.
Płytki są dostępne na matach i wykonane są z naturalnego kamienia. Różne odcienie beżu zapewniają zróżnicowany, a także bardzo atrakcyjny wygląd, niezależnie od tego, do jakiego pomieszczenia lub obszaru chcesz zastosować płytki. Wyposaż wybrane pokoje w te mozaiki z trawertynu i zapewnij przyjemną, przytulną i ciepłą atmosferę w połączeniu z łatwą w pielęgnacji powierzchnią. Jako alternatywę dla koloru beżowego możesz zamówić te płytki również w kolorze szarym.

Te mozaiki są idealne do różnych pomieszczeń. Dzięki łatwej w pielęgnacji powierzchni i ładnemu wyglądowi w różnych odcieniach beżu pasują wszędzie.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.