Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Aluminium Szkło Maira Srebrny Czerwone


Kolor: Czerwone, Srebrny Material: Aluminium, Metal, Szkło Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,62 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

73,18 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (813,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33657

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Te niezwykłe płytki ścienne szczególnie dobrze nadają się do suchych obszarów. Mieszanka mozaiki składa się z trzech różnych kwadratów. Dwie z nich wykonane są ze szkła w kolorze biało-czerwonym, trzeci kwadrat z polerowanego aluminium. Wszystkie płytki pięknie błyszczą i zapewniają przyjemną, jasną atmosferę w pomieszczeniach mieszkalnych. Mogą służyć jako kompletna okładzina ścienna, a także jako elegancka oprawa.

Poszczególne płytki mozaikowe są przyklejane do materiału nośnego w celu lepszej obróbki. Więc interwały są optymalnie przygotowane. Oszczędza to czas pracy i ostatecznie koszty dla rzemieślnika. Obróbka tych płytek mozaikowych jest tak łatwa, że nawet laicy osiągają tutaj dobre wyniki. Opcjonalnie fugi można zamknąć jasnym materiałem, nie jest to absolutnie konieczne. Płytki są doskonale zmywalne i nie wymagają wiele pielęgnacji, aby przez długi czas zachowywały atrakcyjny wygląd.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.