Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Ceramiczna Płytki Veronica 3D Czarny Matowy


Kolor: Czarny Material: Ceramika Optyka: 3D-Optyka Kostka: 25x25mm Powierzchnia: Matowy, 3D Płytki / Mata: 31,6x31,6cm Mata: 0,10m² Grubość: ca. 7-8mm Charakterystyka: Odporny na mróz, Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Listwa Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Waga: 1,5 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

67,12 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (671,20 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34597

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Te ceramiczne płytki mozaikowe są wizualną atrakcją w każdym pomieszczeniu dzięki czarnemu matowemu wyglądowi. Wzór powierzchni jest prosty, ale jest również zauważalny dzięki trójwymiarowemu wyglądowi. Cechą szczególną tych mozaik jest to, że poszczególne kamienie mają inny odcień czerni. Ponadto struktury poszczególnych kamieni różnią się od siebie. Te specjalne cechy sprawiają, że płytka wygląda wyjątkowo elegancko. Odcienie matowej czerni i antracytu są absolutnie modne w branży wyposażenia wnętrz.

Płytki mozaikowe w kolorze czarnym oraz z właściwościami matowymi są szczególnie pożądane w łazience. Te mozaiki mogą być używane do układania ścian otwartego prysznica. Zaletą mozaiki ceramicznej z efektem 3-D w kolorze czarnym matowym jest to, że pasuje do każdego wnętrza. Kolory antracytu, czerni i bieli można doskonale ze sobą łączyć. Płytki te doskonale sprawdzają się w połączeniu z czarnymi lub szarymi fugami.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.