Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Ceramika Szkło Valetta Struktura Drewna Brązowy


Format: Kwadratowy Kolor: Brązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Wygląd Drewna Specjalność: Szkło ekologiczne Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,79 kg Ilość: 1

34,21 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (380,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33652

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Brązowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaika szklana Valetta struktura drewna brązowa układa się szybko i łatwo. Oczywiście osoba układająca te płytki powinna być z nimi zaznajomiona, a najlepiej nawet biegła w nich. Te płytki są obecnie bardzo modne dzięki swojej drewnianej strukturze. Mozaiki bardzo dobrze układa się jako bordiury. W tym celu wystarczy, że klient oddzieli płytki od siatki.Płytki to szklana mozaika, która idealnie wpasuje się w każdą łazienkę.

Podczas układania nie ma ograniczeń co do kreatywności. Użytkownik może wypuścić z niego parę i po prostu położyć szklaną mozaikę. Jako obrzeża można ułożyć dwa lub trzy rzędy płytek. Można to również zrobić łatwo i szybko. Wygląd drewna to obowiązkowy element wyposażenia łazienki, kuchni czy salonu. Dzięki takim płytkom łatwiej i przyjemniej będzie cudownie udekorować łazienkę. Serdecznie polecamy mozaikę szklaną.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.