Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Februata Sześciokąt Biały Beżowy Szary


Kolor: Szary, Beżowy, Biały Material: Kamien Naturalny, Szkło Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 36x66mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 29,5x30,5cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Szesciokąt Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,73 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

51,53 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (572,56 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33737

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaiki Februarata są wyjątkowe ze względu na swój kształt i wygląd retro vintage. Błyszczące, matowe płytki wyrażają indywidualność poprzez swoją niezrównaną strukturę powierzchni. Ze względu na zestawienie kolorystyczne nieprzezroczystych tonów bieli, beżu i szarości płytki nadają wnętrzu nostalgii.

Płytki w kształcie sześciokąta mogą być używane w pomieszczeniach, a także nadają się do pomieszczeń wilgotnych. Dlatego nie ma ograniczeń co do zakresu zastosowania. Czy to w kuchni, czy w salonie, na wannie czy jako płytka ścienna w strefie prysznica, może być stosowana w każdym obiekcie.

Dzięki płytkom mozaikowym February stworzy się własny dom z gwarancją dobrego samopoczucia. Płytki wykonane ze szkła i naturalnego kamienia tworzą efekt wow. Wszechstronne i pełne indywidualności i oryginalności płytki te są właściwym wyborem dla wyjątkowego wnętrza. Zarówno podłogi, jak i ściany można ozdobić i ulepszyć za pomocą płytek. Płytki są szczególnie odpowiednie dla miłośników stylu retro i vintage, fanatyków wzorów i indywidualistów. Nawet kreatywne umysły będą entuzjastycznie nastawione do tych płytek mozaikowych i mogą dać upust swoim pomysłom w aplikacji.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.