Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Felicitas Srebrny Szary Czarny


Kolor: Szary, Czarny, Srebrny Material: Metal, Szkło, Stal Nierdzewna Kostka: 15x48mm Powierzchnia: Szczotkowane, Błyszczący Płytki / Mata: 29,8x30,4cm Mata: 0,091m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,53 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

38,54 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (428,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33785

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Dzięki płytkom masz doskonały materiał do upiększania podłóg i ścian. Ponieważ płytki są łatwe w pielęgnacji i higieniczne, ponieważ można je łatwo zmyć. W zależności od wymagań i gustu możesz nadać każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Dzięki mozaikom Felicitas w każdym pomieszczeniu stworzysz wrażenie chłodnej elegancji. Prostokątne płytki mozaikowe są dostępne w kolorze czarnym i srebrnym i nadają się do użytku wewnętrznego. Nie są jednak zalecane do miejsc mokrych, takich jak łazienka. Płytki oferowane są na matach i mają grubość ok. 8,0 mm. Materiał wykonany ze stali nierdzewnej i szkła nadaje tej płytce błyszczącą powierzchnię, a różne odcienie czerni i szarości zapewniają zróżnicowany i atrakcyjny wygląd.

Prostokątne płytki z mozaiki metalowej i szklanej są idealnym materiałem na okładziny ścienne. Czarno-szara powierzchnia ze szkła i metalu sprawia, że idealnie się do tego nadaje. Jednak nie są przeznaczone do obszarów mokrych.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.