Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Kamień Naturalny Aluminium Moon Brązowy


Kolor: Czarny, Rdza, Brązowy, Beżowy Material: Kamien Naturalny, Aluminium Kostka: 48x48mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Strukturalny Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 0,8 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

81,84 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (909,33 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48076

W magazynie

Czas dostawy 5-7 Werktage

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe są modne od wielu lat. Oprócz funkcjonalności, w przypadku tych płytek ważną rolę odgrywa naturalnie również design. Dzięki płytkom z naturalnego kamienia z aluminium w kolorze księżycowego brązu w mgnieniu oka można nadać nowy akcent. Płytki mozaikowe nadają się do użytku wewnętrznego i oferują szczotkowaną i matową powierzchnię. Kolejną zaletą jest to, że płytki te są stosunkowo łatwe do czyszczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o upiększanie ścian, czy na podłogę, tych płytek nie powinno zabraknąć.

Kolor tych płytek to absolutny plus, ponieważ płytki można łatwo i łatwo wkomponować w pomieszczenie. Oczywiście jakość jest również bardzo dobra, co zapewnia długi okres trwałości. Płytki mozaikowe dostarczane są w praktycznej macie, dzięki czemu są łatwe i wygodne w układaniu. Rozmiar kamienia jest również bardzo dobry, a regulacja za pomocą odpowiednich narzędzi nie stanowi żadnego problemu. Czy to w łazience, w kuchni czy w jadalni, te płytki pozostawiają pozytywne wrażenie i wyznaczają nowe akcenty. Płytki Moon Brau z aluminium z naturalnego kamienia przekonują jakością i niską ceną.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.